м. Харків,
вул. Полтавський Шлях,
146 ТЦ «Атлас»

Про компанію

Будувати якісні сучасні об’єкти – так коротко можна охарактеризувати місію будівельної компанії ФЛАС. Але на практиці це має набагато ширший вигляд.

Сучасний об’єкт нерухомості – це не просто будинок, супермаркет або котедж. Він має виконувати багато функцій:

  • Бути зручним для жильців;

  • Підтримувати технології енергозбереження;

  • Органічно вписуватися в навколишній архітектурний вигляд района, підкреслюючи, а не руйнуючи його;

  • Створювати максимально організоване соціальне середовище не лише для жителів будинка, але й для всього района.

Саме на таких принципах будує свою діяльність наша компанія. Кожен будинок ми створюємо, враховуючи ці вимоги. Ми не працюємо за типовими проєктами. Індивідуальність і високі стандарти – головне при проєктуванні кожного нового об’єкта, тому усі вони стають комфортними для життя і притягують на себе увагу.

Гарний будинок – це той, що пропонує максимум 

В наших будинках є все, що треба для життя сучасній людині:

  1. Зручні планування квартир і добре організований життєвий простір. Ми розуміємо актуальні вимоги покупців і вже на етапі проєктування створюємо квартири з оптимальною площею, що затребувані на ринку. В нас ви знайдете як однокімнатні квартири в Харкові, так і стильні апартаменти для вибагливих клієнтів з високим рівнем побажань.

  2. Сучасні інтер’єрні рішення. Кожен наш будинок ми проєктуємо таким чином, щоб створити максимально комфортні умови для життя. При цьому ми використовуємо найсучасніші технології.

  3. Енергозбереження та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. При зведенні будинків, ми використовуємо лише ті матеріали які не виділяють в атмосферу шкідливих речовин, вони безпечні як для природи, так і для жителів будинків. Так само ми переймаємося впровадженням технологій енергозбереження і при створенні інженерних мереж.

 

Досвід, професіоналізм та відповідальність

Понад 25 років ми працюємо на будівельному ринку Харкова. За цей час ми не лише створили ряд гідних об’єктів, які стали прикрасою міста, але й напрацювали команду надійних партнерів, кожен з яких є професіоналом в своїй галузі, відповідально ставиться до виконання своїх задач і поділяє наші високі стандарти.

Власна виробнича база, дружні компанії-виробники, з якими нас пов’язують тривалі партнерські стосунки і багатий досвід будівництва спільно з застосуванням новітніх розробок – фактори, що забезпечують довге та щасливе життя нашим об’єктам.

На сьогодні Будівельна компанія ФЛАС є генеральним підрядником на декількох будівельних майданчиках Харкова – Житлові комплекси Вектор, Графіка, Полтавський Шлях, 144, Криптон, а також офісний центр Матриця.